Logo

‘बादशाह जुट’ले उठाउला सुशिलको धर्मराउँदो करियर ?

अभिनेता सुशिल श्रेष्ठ नेपाली फिल्म क्षेत्रमा उदाउँदै गर्दा अभिनय भन्दा पहिले सुगठित शारिरिक बनावटले चर्चामा आएको नाम हो सुशिल श्रेष्ठ । ‘होस्टेल रिटर्न्स’ डेब्यू अभिनेताको फिल्म पहिले ‘सिक्स प्याक’ चर्चा बढि भयो । त्यसपछि फिल्म पनि हिट बन्यो उदाउँदो अभिनेताको ट्याग उनले पाए ।

तर त्यसपछि दोश्रो गाँसबाटै उनलाई ढुङ्गा लाग्यो । दोश्रो फिल्म ‘कारखाना’ पनि चलेन, ‘सायद २’ पनि पानी भन्न भ्याएन । लगातार सफलता चाख्न नपाएका सुशिलले यतिबेला राम्रो आशा बोकेको फिल्म ‘बादशाह जुट’ प्रदर्शनमा आएको छ । कार्तिक १५ (आज)बाट प्रदर्शनमा आएको फिल्म आफ्नो करियरमा अर्थपुर्ण बन्ने आशा उनको छ ।

त्यसो त प्रेमकथाको फिल्मबाट डेब्यू गरेका उनले रिलिजको फिल्ममा जसरी पनि ब्रेकिङ न्यूज चाहने एक पत्रकारको भुमिका निभाएका छन् । राम्रो काम गरेर सबैमाझ चिनिने भुमिका निभाएका सुशिललाई अभिनयमा पनि राम्रो गरेर स्टारडम प्रमाणित गर्न ‘बादशाह जुट’ कति सफल हुन्छ त्यो केहि दिनमा थाहा लाग्नेछ ।

ट्रेलरः

https://www.youtube.com/watch?v=fCyNyF65ebw&feature=youtu.be

Loading...
Comments