Logo

शान्तिप्रीयको तीज गीत ‘छुनुमुनु’ सार्वजनीक |भिडियो

शान्तिप्रीयको मौलीक तीज गीत ‘छुनुमुनु गर्दै’ सार्वजनीक भएको छ । शान्तिप्रीयको शब्दमा तयार गीतमा संगीत संयोजन राकेश सोनीले गरेका छन् । विन्दु बिसीको आवाजमा तीज गीत आएको हो ।

प्रिज्म रेकर्डीङमा कमल थापा र गोबिन्द अनेकले रेकर्डीङ गरेको गीतलाई श्यामश्वेत रसाईलीले ध्वनी मुद्रण गरेका छन् । सार्वजनीक गरीएको तीज गीतलाई कोरीयोग्राफर एवं निर्देशक हेरुका लामाले निर्देशन गरेका हुन् । गीतमा अप्सरा पुरी, बर्षा तामाङ एवं झरना परीयार फिचर्ङ छन् ।

स्टिल फोटोग्राफी राममणी ढकालले गरेका छन् भने छायांकन, सम्पादन एवं रंग संयोजन बज्र ङ्यासुरले गरेका छन् । एञ्जेल तामाङको नृत्य समूहले गीतमा नृत्य गरेको छ भने बब्लु गुरुङ निर्माण नियन्त्रक छन् । शर्मीला सुनुवारले श्रृङ्गारको काम गरेकी छिन् । गीतको निर्दिष्ट शान्तिप्रियले गरेका हुन् ।

तीजको मर्मलाई आत्मसात गर्दै त्यसै अनुसारको भाव नमर्ने गरी आफूले भिडियोलाई सकभर राम्रो बनाउने प्रयास गरेको कोरीयोग्राफर एवं निर्देशक हेरुका लामाले बताए । मौलीकपन त्यही अनुसारको शब्द र तीजको मर्मलाई आत्मसात गर्दै गीत निर्माण गरेको गीतकार शान्तिप्रीयले बताए ।

Loading...
Comments